Dodatkowe informacje


1) Termin realizacji
kliknij w menu :TERMIN REALIZACJI

2) Czym wysyłamy?
Paczki wysyłamy  KURIEREM GLS.

W zamówieniach numer telefonu komórkowego i adres e-mail jest bezwzględnie konieczny!!!!!!!!!!!!!!!


3) Materiał z czego są uszyte
Szaty komunijne wykonujemy z gabardynyżorżety oraz atłasu. Bawełny używamy do dodatków takich jak halki.

4) Jak czyści się ubiory?

A. Gabardyna - Gabardyna to cienka, mocno utkana tkanina wełniana o ukośnym splocie. Jest niewiele gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C(nawet sutanny), . Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

B. Bawełna - Bawełna jest dość gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 60 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem dość wysokiej temperatury żelazka parowego. Jeśli alba lub komża ma hafty czy obszycia podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę.

C. Atłas - Atłas jest poliestrową tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.


D. Żorżeta - podobnie jak atłas jest poliestrową tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

Jeśli stroje mają hafty, obszycia lub dodatki takie jak organdyna, atłas czy tiul podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę(znacznie obniżyć temperaturę żelazka).


5) Jak zapłacić ? kliknij w menu :PŁATNOSCI

6) Czy można wprowadzić zmiany we wzorze na indywidualne życzenie?
W najnowszej kolekcji mamy całą gamę wzorów, która została stworzona między innymi w oparciu o życzenia i sugestie Rodziców. Nie ma możliwości zmiany modelu na indywidualne życzenie pojedynczych osób. Modyfikacja stroju (np. zmiana rękawa czy jakiegoś obszycia lub haftu) jest możliwa w przypadku zamówienia powyżej 100szt.

7) Czy można zamówić za granicę?
kliknij w menu : Jak złożyć zamówienie

8) Czy udzielane są rabaty?
kliknij w menu :promocje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży alb komunijnych. Oferujemy tylko wysokiej jakości alby dla chłopców i dziewcząt, garnitury, spodnie, a także dodatki jak rękawiczki, torebki, wianki komunijne czy halki pod alby. Dbamy o użycie najwyższej jakości materiałów, wykonanie oraz szybką wysyłkę.